Apie iAGRO

UAB „iAGRO“ – Lietuvos aukštųjų technologijų įmonė, teikianti savo ir atstovaujamų užsienio partnerių aukštųjų technologijų produktus, skirtus tiksliajai žemdirbystei.
UAB „iAGRO“ yra vienintelis oficialus šių kompanijų atstovas Lietuvoje:

  • iAgro-produktai„Trimble“ (JAV) – “Trimble.Agriculture” yra GPS Automatinio vairavimo (Autopilot) sprendimų lyderis, tiekiantis automatinio vairavimo ir kitą įrangą žemės ūkio mašinoms;
  • „Dickey-john“ (JAV) – itin tikslūs grūdų analizės kompiuteriai ir drėgnomačiai (naudoja grūdų sėklų tarnybos kalibracijas);
  • FarmWorks“ (JAV) – programinė įranga ūkio apskaitai. FarmWorks sprendimai leidžia įvesti įrašus apie laukus, naudojamą įrangą, pasėlių planus ir paprastai įrašyti išlaidas, kad būtų galima lengviau stebėti pelną. Taip pat suteikiama galimybė sudaryti laukų žemėlapius, pasėlių žymėjimą;
  • Wintex Agro“ (Danija) – žemės mėginių ėmimo prietaisai greitam ir paprastam dirvos mėginių iš įvairaus gylio surinkimui;
  • „LocTracker“ (Lietuva) – transporto ir žemės ūkio technikos GPS kontrolė, kuro sąnaudų kontrolė ir valdymas.

.

Pilnas ir integruotas tiksliosios žemdirbystės įrankių komplektas

produktai

Tiksliosios žemdirbystės įrankių komplektas

.

Sprendimai

Trimble yra GPS sistemų gamybos pradininkas ir Trimbleneabejotinas šių sistemų gamybos lyderis pasaulyje, gaminantis GPS sistemas skirtas ne tik tiksliajai žemdirbystei, bet ir karinei pramonei, aviacijai, geodezijai, statybos pramonei ir t.t.

Pirmaujančią Trimble poziciją GPS įrangos, skirtos traktorių, kombainų ir kitos žemės ūkio technikos automatiniam vairavimui, rinkoje iš dalies sąlygojo tai, kad vienas iš didžiausių traktorių gamybos koncernų CNH Global N.V., kuriam priklauso CASE ir New-Holland ,nusprendė pats nebevystyti savo AgroGPS-Autopilot sistemų ir pasirašė partnerystės sutartį su GPS lyderiu – Trimble. Todėl visa AgroGPS-Autopilot sistemų įranga CASE ir New-Holland technikoje yra Trimble gamybos.

CNH pasirinktai strategijai pritaria ir kiti traktorių gamintojai, nes Trimble yra pripažintas lyderis GPS technologijų srityje: teikiantis RTK (2,5 cm) tikslumo technologijas, užtikrinantis GLONASS signalų priėmimą ir t.t. ir yra nepriklausomas AgroGPS-Autopilot sistemų tiekėjas. Šiuo metu ne tik CASE ir New-Holland traktoriai yra komplektuojami su Trimble įranga, bet ir visų AGCO grupės mašinų (Fendt, Valtra, Challenger, Massey Ferguson) ir kitų gamintojų, tame tarpe ir John Deere, technika yra suderinama su Trimble. Daugiau kaip tūkstančiui įvairių technikos modelių Trimble pateikia pilnai sukomplektuotą AgroGPS-Autopilot sistemos sprendimą. Todėl nepriklausomai nuo to, kokio gamintojo techniką Jūs turite, Trimble įranga bus pilnai suderinama. Taip pat, reikalui esant, galėsite perkelti Trimble įrangą iš vienos technikos į kitą, nes ši įranga yra „nejautri traktoriaus ar kitos žemės ūkio technikos spalvai“.

UAB “iAGRO” siūlo RTK (2,5 cm) tikslumą užtikrinantį sprendimą, naudojant GSM/GPRS modemą ir priimant RTK VRS pataisas iš Lietuvos GPS stočių tinko „LitPos“ susidedančio iš 25 GPS bazinių stočių, kurios taip pat yra Trimble.

Farmworks2009 metais Trimble įsigijo kompaniją Farm Works Software, kurios programinė įranga yra pati populiariausia, specializuota sistema skirta padėti valdyti visus pagrindinius žėmės ūkio veiklos procesus. Trimble integravo FarmWorks programinę įrangą su kitais Trimble produktais, kas leidžia pasiekti didžiausią darbo našumą ir efektyvumą.

Wintex žemės mėginių ėmimo įranga

Danijos kompanija Wintex Agro specializuojasi žemės mėginių ėmimo įrangos gamyboje, per 15 metų sukaupusi didžiulę patirtį ir išplėtojusi pasaulinį tinklą. Wintex prietaisai jau daugelį metų naudojami ir Lietuvoje. Wintex 1000 tapo pačiu populiariausiu prietaisu mėginių rinktuvų iki 30 cm gylio rinkoje. Wintex įrenginiai Wintex 2000 ir Wintex MCL3, galintis prasiskverbti į bet kokio tipo dirvą nuo 1.20 m. iki 2 m. – yra neabejotini rinkos lyderiai. Naujasis Wintex Agro produktas Wintex 1000s yra inovacija žemės mėginių ėmime iki 30cm, sukurtas remiantis 15 metų patirtitimi, naujasis prietaisas dirba greitai ir patikimai bet kokio tipo dirvoje.

Dickey-John grūdų drėgnomačiaiDICKEY-John gamintojai, sukaupę ilgametę patirtį elektroninių įtaisų projektavime ir gamyboje, tiekia tiksliausius grūdų drėgnomačius. Didelio susidomėjimo Lietuvoje susilaukę, UAB “iAGRO” pristatyti, tikslieji grūdų drėgmės analizatoriai GAC®, bei nešiojami miniGAC® ir miniGAC® Plius. UAB “iAGRO” taip pat siūlo ir kitą “Dickey-john” kompanijos įrangą: šieno drėgnumo matavimo prietaisus, dirvožemio suspaustumo matuoklius.

“LocTracker” yra viena populiariausių Lietuvoje transporto ir žemės ūkio technikos kontrolės ir valdymo sistemų, kuri, įmontavus GPS įrenginį traktoriuje ar kitoje technikoje, leidžia:

Loctracker sistema

  • naudojant internetą realiu laiku stebėti, kur yra technika (iki 5 m. tikslumu) ir, priklausomai nuo technikoje instaliuotų daviklių kiekio, teikti informaciją apie variklio, purkštuvo būseną – įjungtas/išjungtas,ir t.t.
  • automatiškai, pagal išdirbtas valandas ir/arba nuvažiuotus kilometrus, formuoti ataskaitas ir perspėjimus, kada reikia atlikti numatytą techninį aptarnavimą, kiek kilometrų nuvažiuota ir kur, kiek valandų dirbta.. Ataskaitos gali būti formuojamos už praėjusią valandą, dieną, savaitę, mėnesį, pusmetį – tiesiog nurodant datą.