Wintex 3000

WINTEX 3000 yra našus, tvirtas ir pilnai automatinis dirvos mėginių ėmimo prietaisas. Lengva priežiūra bei paprastas naudojimas daro jį itin draugišku vartotojams. Visas funkcijas pilnai galima valdyti iš vairutojo sėdynės.

WINTEX 3000 gali imti mėginius iš 0-90cm gylio. Vienu metu galima paimti mėginius iš vieno, dviejų ar trijų skirtingų sluoksnių. Gylis ir mėginio padalinimo vieta gali būti individualiai reguliuojama pagal kliento poreikius.

Specialiai pagamintas zondas pasiekęs nustatyą gylį pradeda suktis ir taip paimą mėginį. Kylant į viršų vienraūšiai mėginiai yra paskirstomi į dėžutes su itin dideliu tikslumu. Specialiu lataku dirvožemis gali būti išpilamas į maišiukus ar dėžutes ir išsiunčiamas į laboratoriją tyrimui.

.

Pagrindinės savybės:

  • 0-90cm
  • Tinka visiems dirvos tipams
  • Pilnai automatinis veikimas
  • Optimalus greitis
  • Nereikalaujantis priežiūros
  • Itin tvirtas, patikimas
  • Hidraulinis plaktukas
  • Vienu paėmimu – trys mėginiai

Tepalų bakas yra pagamintas pagal užsakymą iš specialaus aliuminio, kurio paviršius yra briaunuotas, tad jo plotas yra tris kartus didesnis nei lyginant su lygiu paviršiumi. Dėl naudojamo aliuminio ir jo briaunuoto paviršiaus, aušinimo galia padidėja 12 kartų lyginant su standartiniu tepalų baku. Tai reiškia, kad bakas užtikrina optimalų tepalų aušinimą.

Dirvožemis iš skirtingų sluoksnių yra automatiškai išberiamas į tris dėžutes. Mėginiai yra išskaidomi su itin dideliu tikslumu.

Gremžtuko ašmenys ir preciziškai atitinkantis dydis užtikrina, kad zondas visada yra pilnai ištuštinamas prieš leidžiantis vėl į žemę.

WINTEX 3000 gali dirbti bet kokioje dirvoje, įskaitant ir smėlį, molį, kietą, suspaustą ar itin sausą dirvožemį. Zondas leidžiamas į žemę hidraulinio plaktuko ir slėgio iš cilindro pagalba, kuriuos galima reguliuoti atitinkamai pagal dirvožemio tipą.

Jei WINTEX 3000 darbo metu aptinka kliūtį ar yra nutraukiamas mėginio ėmimo metu, tai mėginys yra išmetamas per specialų lataką ir nepilamas į dėžutes.