Naujasis GreenSeeker® prietaisas, dirbantis ir su “Connected Farm” programa

GreenSeeker

Naujasis GreenSeeker® prietaisas

GreenSeeker® – tai nebrangus, nešiojamas, delninis pasėlių kokybės matavimo prietaisas, kuriuo yra labai lengva naudotis. Naudojant GreenSeeker rodmenis galima priimti objektyvius sprendimus dėl pasėliams reikalingo trąšų kiekio. To pasekoje efektyviau naudojamos trąšos yra tiek finansinė nauda ūkininkui, tiek nauda aplinkai.

Naujoji Trimble “xFill” technologija

naujienos4Naujosios Trimble xFill™ technologijos pagalba, net jei laikinai sutriktų internetinis/modeminis ryšys, RTK korekcijos būtų perduodamos per palydovinį Trimble RTX tinklo signalą. Tokiu būdu, ir tose vietose, kur mobilaus interneto signalas silpnas ar net laikinai nepasiekiamas, Trimble navigatorius galės 20 minučių dirbti stabiliai ir tiksliai.

Connected Farm™ sistema

naujienos5Connected Farm™ sistema leidžia “realiu laiku” matyti lauke dirbančios technikos vietą, prietaisų skydelio duomenis, perduoti laukų dirbimo duomenis iš Trimble navigatoriaus į biuro kompiuterį ir net tiesiogiai keistis duomenimis tarp lauke dirbančių Trimble navigatorių, tų pačių Trimble GPRS ryšio modemų pagalba, kurie yra naudojami kartu su Trimble navigatoriais RTK VRS korekcijoms priimti.

Nemokama “Connected Farm” programa GPS matavimams su išmaniuoju telefonu

Turite išmanųjį SAMSUNG, iPHONE ar kitą telefoną, ar planšetinį kompiuterį? Nemokamai parsisiųskite ir įsidiekite Trimble ConnectedFarm™ programėlę ir naudodami telefone esantį GPS imtuvą galėsite:naujienos2

  • išmatuoti laukų ar pasėlių ribas,
  • pažymėti rūpimus taškus,
  • padaryti geografiškai “pririštas” nuotraukas,
  • pažymėti pasėlių kenkėjų plotus.

Visi duomenys gali būti iš karto tiesiogiai siunčiami į biuro kompiuterį, kuriame su ConnectedFarm™ programa galėsite patogiai peržiūrėti ir analizuoti laukų duomenis.

Ateikite į mūsų stendą ir mes padėsime įdiegti šią programą jūsų išmaniąjame telefone.

Trimble jau 5 metai Lietuvoje

naujienos15metaiPrieš 5 metus pirmieji Lietuvoje ir Rytų Europoje įdiegėme 2,5cm. tikslumo (RTK) automatino vairavimo sistemą, naudojančią virtualių referencinių GPS stočių tinklą (VRS)

 

Lietuvos laukuose jau dirba dešimtys Trimble RTK VRS automatinio vairavimo sistemų