NAUJIENA – Trimble GFX-750

Trimble GFX-750 Android OS navigatorius su EZ-Pilot PRO elektrine automatinio vairavimo sistema. Komplektuojamas su NAV900 GPS imtuvu, kuriame įmontuoti ir itin tikslūs reljefo nelygumų kompensavimo giroskopai. Pagal juos labai tiksliai vairuojamas elektrinis variklis ir pasiekiama puiki automatinio vairavimo kokybė.

Naujoji Trimble “xFill” technologija

naujienos4Naujosios Trimble xFill™ technologijos pagalba, net jei laikinai sutriktų internetinis/modeminis ryšys, RTK korekcijos būtų perduodamos per palydovinį Trimble RTX tinklo signalą. Tokiu būdu, ir tose vietose, kur mobilaus interneto signalas silpnas ar net laikinai nepasiekiamas, Trimble navigatorius galės 20 minučių dirbti stabiliai ir tiksliai.

Connected Farm™ sistema

naujienos5Connected Farm™ sistema leidžia “realiu laiku” matyti lauke dirbančios technikos vietą, prietaisų skydelio duomenis, perduoti laukų dirbimo duomenis iš Trimble navigatoriaus į biuro kompiuterį ir net tiesiogiai keistis duomenimis tarp lauke dirbančių Trimble navigatorių, tų pačių Trimble GPRS ryšio modemų pagalba, kurie yra naudojami kartu su Trimble navigatoriais RTK VRS korekcijoms priimti.

Nemokama “Connected Farm” programa GPS matavimams su išmaniuoju telefonu

Turite išmanųjį SAMSUNG, iPHONE ar kitą telefoną, ar planšetinį kompiuterį? Nemokamai parsisiųskite ir įsidiekite Trimble ConnectedFarm™ programėlę ir naudodami telefone esantį GPS imtuvą galėsite:naujienos2

  • išmatuoti laukų ar pasėlių ribas,
  • pažymėti rūpimus taškus,
  • padaryti geografiškai “pririštas” nuotraukas,
  • pažymėti pasėlių kenkėjų plotus.

Visi duomenys gali būti iš karto tiesiogiai siunčiami į biuro kompiuterį, kuriame su ConnectedFarm™ programa galėsite patogiai peržiūrėti ir analizuoti laukų duomenis.

Ateikite į mūsų stendą ir mes padėsime įdiegti šią programą jūsų išmaniąjame telefone.